Parels van de Flora- en Faunawijken - Den Haag

Parels Flora en Faunawijken
Parels Flora en Faunawijken

Parelroute 2019

Onze Parels van de Flora- en Faunawijken stellen hun huis open voor iedereen die nieuwsgierig is naar hun talent, verzamelwoede of passie. Een grote groep bewoners uit de Vogelwijk en de Bloemen-, Bomen-, Heester- en Vruchtenbuurt stelt op zaterdag 12 en zondag 13 oktober tussen 12.00- 17.00 uur hun huis open voor iedereen die nieuwsgierig is naar hun talent, verzamelwoede of passie(s).

 

 Klik hier voor de deelnemers

 

Parels Flora en Faunawijken
Parels Flora en Faunawijken

Neem de benenwagen of de fiets, want in alle wijken zitten Parels. Opnieuw vele interessante en aantrekkelijke presentaties. Maak een keuze en laat u verrassen door de verhalen van de verschillende Parels, die u herkent aan een vlag bij hun huis.

Tijdens de opening op zaterdag om 11.00 uur in wijkgebouw De Hyancint (Anemoonstraat 25) kunt u genieten van muziek, koffie en taart.
De Parelroute start vervolgens om 12.00 uur.

U bent van harte welkom, graag tot ziens op 12 en 13 oktober!

  • Plattegrond van de route en de deelnemers als pdf (om te printen)
    Bekijk of Download dit document.
  • Het volledige boekje met de route en de deelnemers.
    Bekijk of Download dit document.

De deelnemers: (we werken er aan, zoals je ziet)

(Als je op een van de deelnemers klikt, krijg je meer informatie te zien.)

zaterdag = zaterdag zondag = zondag
  1. De Hyacint
    - Opening Pareldag

    De Hyacint, Anemoonstraat 25
    zaterdag

  2. Malena de Graaf
    - The colour of life

    De Hyacint, Anemoonstraat 25
    zondag

  3. Tosca Rossewij
    - Keramiek

    De Hyacint, Anemoonstraat 25
    zaterdag

  4. José Van Damme
    - Keramiek

    De Hyacint, Anemoonstraat 25
    zaterdag zondag

  5. Egelopvang
    - De egel verdient onze hulp

    Hoek Savornin Lohmanlaan/Laan van Poot
    zaterdag

  6. Bert de Vries
    - Schilder

    Kramsvogellaan 12
    zondag

  7. Simone Kappeyne
    - Poppentheater

    Laan van Poot 414
    zondag

  8. Ria Smits
    - Open Tuin ‘Lommerlust’

    Vliegenvangerlaan 16
    zaterdag

  9. Jacques & Nellie
    - Beeldhouwen

    Pauwenlaan 83
    zaterdag zondag

  10. Hans Willebrands Bakker
    - Krijttekeningen

    Rietzangerlaan 2
    zaterdag zondag

  11. St. Albaanskerk
    - Welkom in de Vrij-katholieke Kerk

    Rietzangerlaan 2a
    zaterdag

  12. Marette Wils
    - Zentangle tekenen

    Sijzenlaan 47
    zaterdag zondag

  13. Wimke Steur
    - Weven

    Sijzenlaan 47
    zaterdag zondag

  14. Peter van Kessel
    - Papier-maché

    Sijzenlaan 47
    zaterdag zondag

  15. Péronne Nusteling
    - Sieraden

    Sijzenlaan 47
    zaterdag zondag

  16. Hanneke Veldhorst
    - Keramiek

    Sijzenlaan 47
    zaterdag zondag

  17. Debbie Van Bruggen
    - Faces and More

    Laan van Poot 194B
    zondag

  18. Loes Peters
    - Zand

    Laan van Poot 194B
    zondag

  19. René van Schie
    - Filosofie en permacultuur

    Sportlaan 93
    zaterdag

  20. Benjamin Lochtenbergh
    - Tai Chi

    Bergkerk, Daal en Bergselaan 50a
    zaterdag

  21. Bergkerk
    - Het bezoeken waard

    Daal en Bergselaan 50A
    zaterdag

  22. Mme Bouquet
    - Cave et Cuisine

    Cyclaamstraat 43
    zaterdag

  23. Evert de Vreugd
    - Kunstschilder

    Rozenstraat 81
    zaterdag zondag

  24. Loukie Nak
    - Rondleiding Papaverhof

    Papaverhof 2 (ter hoogte van dit adres)
    zaterdag zondag

  25. Ank Bliek
    - Schilderen met olieverf

    Berberisstraat 19
    zondag

  26. Vera Holland
    - Lampen en panelen

    Thomsonlaan 155
    zaterdag zondag

  27. Bibliotheek Bomenbuurt
    - Cultuur, literatuur en lezen

    Fahrenheitstraat 707
    zaterdag

  28. Loes Meijer
    - Gebakken sloffen

    Fahrenheitstraat 707
    zaterdag

  29. Eduard Bekker
    - Orkest in je rugzak

    Wilgstraat 61
    zaterdag

  30. Jasper van der Gaag
    - Antiekrestauratie en meubelstoffering

    Thomsonplein 3
    zaterdag

  31. Marjolein Raaphorst
    - De OPkikker

    Beukstraat 18
    zondag

  32. Marion Mineur
    - Shiatsu Therapie

    Eikstraat 2A
    zaterdag

  33. Sunny Rays
    - Reggae en Ska in De Stamboom

    De Stamboom, Eikstraat 1
    zaterdag

  34. 2Vliegen
    - Dozen

    De Stamboom, Eikstraat 1
    zondag

  35. Peter Houtsma
    - Schelpen, vlinders en kevers: je blijft kijken!

    Valkenboskade 382
    zaterdag zondag

  36. Anneloes Prins
    - NIXNIWS Tassen en stoelen

    Valkenboskade 338
    zaterdag zondag

  37. Anneke Zwolsman
    - Vilt!

    Valkenboskade 338
    zaterdag zondag

  38. Lammert Lap
    - Arabische kalligrafie

    Laan van Eik en Duinen 211
    zaterdag

  39. Bert Vermeulen
    - Elektrotechnisch museum

    Druivenstraat 41
    zaterdag

  40. Martha Vermeulen
    - Devotieplaatjes

    Druivenstraat 41
    zaterdag

  41. Bob Schoutsen
    - Aqua Artis Magistra

    Vlierboomstraat 261
    zaterdag

  42. Natalia Stefanova
    - Kunst als universele taal

    Vlierboomstraat, 261
    zaterdag

  43. Lenie de Bot
    - Koelkastmagneetjes

    Perenstraat 69
    zaterdag

  44. Marion Sijnja
    - Een GROTE kudde olifanten

    Perenstraat 139
    zaterdag

  45. René Sijnja
    - Man heeft genoeg schilderijen

    Perenstraat 139
    zaterdag

  46. Marjolein van der Sluis
    - Schilderijen

    Meloenstraat 110
    zaterdag zondag

  47. Ronald Dessaur
    - Pixelhobby

    Abrikozenstraat 207
    zaterdag zondag

  48. Els Pet
    - Dromenconsult

    Abrikozenstraat 207
    zaterdag

  49. Ina Topman
    - Beelden in steen

    Abrikozenstraat 228
    zaterdag zondag

  50. Coen Dubbelaar
    - 3D-geprinte sculpturen

    Abrikozenstraat 228
    zaterdag zondag

  51. Corien Lievens
    - Mozaïek

    Appelstraat 2650
    zondag

  52. Hans Joop en René
    - The Pearls

    Appels en Peren, Appelstraat 155
    zaterdag

  53. Elly Poldervaart
    - Ecoprinten

    Thorbeckelaan 220
    zaterdag



Terug   > Home     > Parels 2018
  

Dit jaar 52 deelnemers!