Parels van de Flora- en Faunawijken - Den Haag

Parels Flora en Faunawijken
Parels Flora en Faunawijken

Parelroute 2018

Onze Parels van de Flora- en Faunawijken stellen hun huis open voor iedereen die nieuwsgierig is naar hun talent, verzamelwoede of passie. Een grote groep bewoners uit de Vogelwijk en de Bloemen-, Bomen-, Heester- en Vruchtenbuurt stelt op zaterdag 13 en zondag 14 oktober tussen 12.00- 17.00 uur hun huis open voor iedereen die nieuwsgierig is naar hun talent, verzamelwoede of passie(s).

 

 Klik hier voor
de deelnemers

 

Parels Flora en Faunawijken
Parels Flora en Faunawijken

Neem de benenwagen of de fiets, want in alle wijken zitten Parels. Opnieuw vele interessante en aantrekkelijke presentaties. Maak een keuze en laat u verrassen door de verhalen van de verschillende Parels, die u herkent aan een vlag bij hun huis.

Tijdens de opening op zaterdag om 11.00 uur in de Bergkerk kunt u genieten van muziek, koffie en taart.
De Parelroute start vervolgens om 12.00 uur.

U bent van harte welkom, graag tot ziens op 13 en 14 oktober!

  • De plattegrond van de route als pdf (om te printen)
    Bekijk of Download dit document.
  • Het volledige boekje met de route en de deelnemers.
    Bekijk of Download dit document.

De deelnemers:

(Als je op een van de deelnemers klikt, krijg je meer informatie te zien.)

zaterdag = zaterdag zondag = zondag
  1. De Bergkerk
    - Een middag vol muziek

    • Daal en Bergselaan 50a
    zaterdag

  2. Het Haags Kleinkoor
    - Motetten en Madrigalen

    • Daal en Bergselaan 50a
    zaterdag

  3. Benjamin Lochtenbergh
    - Tai Chi

    • Daal en Bergselaan 50a/Laan van Poot 355A
    zaterdag zondag

  4. Els Pet
    - Dromenconsult

    • Daal en Bergselaan 50A
    zaterdag

  5. Ria Smits- de Bruin
    - Open tuin

    • Vliegenvangerlaan 16
    zaterdag

  6. Yoke Rietbroek-Nijssen
    - 10 jaar SocialSofa

    • Mezenlaan 46
    zaterdag

  7. Egelopvang
    - 30 jaar tehuis egels

    • Hoek Sav. Lohmanlaan/Laan van Poot
    zaterdag

  8. Jacques & Nellie
    - Beeldhouwen

    • Pauwenlaan 83
    zaterdag zondag

  9. St Albaanskerk
    - De Vrij-Katholieke Kerk

    • Rietzangerlaan 2a
    zaterdag zondag

  10. Rene van Schie
    - School voor praktische filosofie

    • Sportlaan 93
    zaterdag

  11. Bibliotheek Bomenbuurt
    - Lees- en activiteitenhoek in de wijk

    • Fahrenheitstraat 707
    zaterdag

  12. Loes Meijer
    - Gebakken sloffen

    • Fahrenheitstraat 707
    zaterdag

  13. Theaterduo 2Vliegen
    - Nog meer Leefgruis

    • Cafι De Stamboom, Eikstraat 1
    zaterdag zondag

  14. De Stamboom
    - Cultureel podium

    • Eikstraat 1
    zaterdag zondag

  15. Franciska Ottens
    - Thuis in hoofd en huis

    • Wilgstraat 65
    zaterdag

  16. Eduard Bekker
    - Europa per Trekzak

    • Wilgstraat 61
    zaterdag

  17. Nancy Solleveld
    - Van natuur- tot portretfotografie

    • Ieplaan 5
    zaterdag

  18. Mireille Schipper
    - Massage

    • Eikstraat 2a
    zaterdag

  19. Marion Mineur
    - Shiatsu Therapie

    • Eikstraat 2A
    zaterdag

  20. Frederike Karduks
    - Diλtist

    • Eikstraat 2A
    zaterdag

  21. Jasper van der Gaag
    - Antiekrestauratie

    • Thomsonplein 3
    zaterdag

  22. Marit de Mooij
    - Een kleurrijke entree

    • Beukstraat 20
    zaterdag

  23. Marjolein Raaphorst
    - BulB-Art en meer

    • Beukstraat 18
    zaterdag

  24. Ingrid & Rob en Geert & Rob
    - Voordracht en ...

    • Beukstraat 18
    zaterdag

  25. Ton Claus
    - Claus heeft een eendje opgedaan

    • Beukstraat 53
    zaterdag

  26. Vera Holland
    - Zijdelicht en zo

    • Thomsonlaan 155
    zaterdag zondag

  27. Yoke Rietbroek-Nijssen
    - Mozaοek

    • Goudenregenstraat 150
    zondag

  28. Loukie Nak
    - Rondleiding Papaverhof

    • Papaverhof ter hoogte van nr. 2
    zaterdag zondag

  29. Lonneke Nijeboer
    - Keramiek

    • De Hyacinth, Anemoonstraat 25
    zaterdag zondag

  30. Josι van Damme
    - Keramiek

    • De Hyacinth, Anemoonstraat 25
    zaterdag zondag

  31. HaagscheBee
    - Een kleurrijk geheel

    • De Hyacinth, Anemoonstraat 25
    zaterdag

  32. Liv en Imme
    - Kleurrijke tekeningen

    • Asterstraat 102
    zaterdag

  33. Evert de Vreugd
    - Kunstenaar

    • Rozenstraat 81
    zaterdag zondag

  34. Mme Bouquet
    - ‘Cave et Cuisine’

    • Cyclaamstraat 43
    zondag

  35. Anneke Zwolsman-Westing
    - Vilten

    • Laan van Meerdervoort 545
    zaterdag zondag

  36. Birgit van de Weijer
    - Losjes in balans

    • Laan van Meerdervoort 545
    zaterdag zondag

  37. Zang & instrumenten
    - Muzikaal talent in Bethel

    • Thomas Schwenckestraat 28/30
    zaterdag

  38. Peter Houtsma
    - Schelpen, vlinders en kevers: je blijft kijken!

    • Valkenboskade 382
    zaterdag zondag

  39. Lammert Lap
    - Arabische kalligrafie

    • Laan van Eik en Duinen 211
    zaterdag

  40. Martha Vermeulen
    - Van rozenkrans tot devotieplaatje

    • Druivenstraat 41
    zaterdag

  41. Bert Vermeulen
    - Elektrotechnische museum

    • Druivenstraat 41
    zaterdag

  42. Bob Schoutsen
    - Fotograaf

    • Vlierboomstraat 261
    zondag

  43. Natalia Schoutsen-Stefanova
    - Kunstschilder

    • Vlierboomstraat 261
    zondag

  44. Hagukumi Dojo
    - Gezondheidscentrum

    • Mient 277
    zaterdag

  45. Lenie de Bot
    - Koelkastmagneetjes & kaarsen

    • Perenstraat 69
    zaterdag

  46. Marion Sijnja
    - Een GROTE kudde olifanten

    • Perenstraat 139
    zaterdag

  47. Renι Sijnja
    - Man zoekt geen schilderijen meer

    • Perenstraat 139
    zaterdag

  48. Ronald Dessaur
    - Pixelhobby

    • Abrikozenstraat 207
    zaterdag zondag

  49. Corien Lievens
    - Mozaοek en kralen

    • Appelstraat 26
    zondag

  50. Hans Joop en Renι
    - The Pearls

    • Appelstraat 155
    zaterdag

  51. Elly Poldervaart
    - Ecoprinten

    • Thorbeckelaan 220
    zaterdag zondag



Terug   > Home     > Parels 2018