Parels van de
Flora- en Faunawijken
Den Haag

Parels van de Flora- en Faunawijken - Den Haag

 

Plattegrond en Deelnemers

Parelroute 2017

Een grote groep bewoners uit de Vogelwijk en de Bloemen-, Bomen-, Heester- en Vruchtenbuurt stelt op zaterdag 7 oktober tussen 12.00- 17.00 uur hun huis open voor iedereen die nieuwsgierig is naar hun talent, verzamelwoede of passie(s).

Parels Flora en Faunawijken
Parels Flora en Faunawijken

Neem de benenwagen of de fiets, want in alle wijken zitten Parels. Opnieuw vele interessante en aantrekkelijke presentaties. Maak een keuze en laat u verrassen door de verhalen van de verschillende Parels, die u herkent aan een vlag bij hun huis.

Tijdens de opening om 11.00 uur in het wijkgebouw De Hyacint bij de Jumbo aan het Anemoonplein kunt u tevens genieten van koffie en taart.

De plattegrond met de parels.
De plattegrond met de parels.

De Parelroute start vervolgens om 12.00 uur.

De deelnemers:

  1. Lonneke Nijeboer
    - Keramiek

    • Anemoonstraat 25
  2. Loukie Nak
    - Rondleiding Papaverhof

    • Papaverhof
  3. Liv en Imme
    - Kleurrijke tekeningen

    • Asterstraat 102
  4. Evert de Vreugd
    - Kunstschilder

    • Rozenstraat 81
  5. Ingrid van der Kolk-Hilkhuijsen
    - Kunstschilder

    • Daal en Bergselaan 8
  6. De Bergkerk
    - Daar waar je welkom bent!

    • Daal en Bergselaan 50a
  7. Haags Kleinkoor
    - Motetten en madrigalen

    • Daal en Bergselaan 50a
  8. Benjamin Lochtenbergh
    - Tai Chi

    • Zonnebloemstraat 383
  9. Mme Bouquet
    - Oh la la, des beaux vins Franηais

    • Cyclaamstraat 43
  10. Sabine Wenneker
    - Experimenteren en creλren

    • Fuchsiastraat 65
  11. Kitty Mulder
    - Aquarellen

    • Laan van Meerdervoort 1690
  12. Alweer 29 jaar Egelopvang
    - Egelopvang
  13. Bert de Vries
    - Kunstschilder

    • Kramsvogellaan 12
  14. Simone Kappeyne
    - Poppentheater met live muziek

    • Laan van Poot 414
  15. Anja Jager
    - Schilder

    • Wildhoeflaan 6
  16. St. Albaanskerk
    - Loop binnen in de St. Albaanskerk

    • Rietzangerlaan 2a
  17. Divera
    - Buiten expositie

    • Rietzangerlaan 2a
  18. Hans Willebrands Bakker
    - Tekeningen en crayons

    • Rietzangerlaan 2a
  19. Jacques Bron & Nellie Declemy
    - Beeldhouwen

    • Pauwenlaan 83
  20. Anita Walsmit Sachs
    - Botanische aquarellen

    • Boomkruiperlaan 7
  21. Renι van Schie
    - School voor praktische filosofie

    • Sportlaan 93
  22. De Houtrustkerk
    - Een bezoekje waard

    • Houtrustweg 1
  23. Eduard Bekker
    - De Trekharmonica

    • Wilgstraat 61
  24. Franciska Ottens
    - Thuis in hoofd en huis

    • Wilgstraat 65
  25. Jasper van der Gaag
    - Antiekrestauratie en meubelstoffering

    • Thomsonplein 3
  26. Marion Mineur
    - Shiatsu Therapie

    • Eikstraat 2a
  27. Mireille Schipper
    - Massage therapie

    • Eikstraat 2a
  28. Jasper Thesing
    - Praktijk voor Tuina Therapie

    • Eikstraat 2a
  29. Mirjam Bakker
    - Natuurdiλtist

    • Eikstraat 2a
  30. Marjolein Raaphorst
    - BulB-Art en meer

    • Beukstraat 18
  31. Ingrid & Rob + Geert & Rob
    - Voordracht en klassieke muziek

    • Beukstraat 18
  32. Ton Claus
    - Ton heeft een eendje opgedaan

    • Beukstraat 53
  33. Openbare Bibliotheek
    - Bibliotheek Bomenbuurt

    • Fahrenheitstraat 707
  34. Loes Meijer
    - Gebakken sloffen

    • Fahrenheitstraat 707
  35. Vera Holland
    - Schilderen met zijde

    • Thomsonlaan 155
  36. Buurt- en Kerkhuis Bethel
    - Bethel Muziek Matinee

    • Thomas Schwenckestraat 28/30
  37. Peter Houtsma
    - Dat wil ik nog eenmaal zien

    • Valkenboskade 382
  38. Lammert Lap
    - Arabische kalligrafie/schilderkunst

    • Laan van Eik en Duinen 211
  39. Bert Vermeulen
    - Elektrotechnisch museum

    • Druivenstraat 41
  40. Martha Vermeulen
    - Van rozenkrans tot bidprentje

    • Druivenstraat 41
  41. Batya van Brakel
    - Meditatieve kleurkunst

    • Perziklaan 72
  42. Bob Schoutsen
    - Fotograaf

    • Vlierboomstraat 261
  43. Natalia Schoutsen-Stefanova
    - Kunstschilder

    • Vlierboomstraat 261
  44. De Kruidenring
    - Hobbytuinencomplex

    • Mient 261
  45. Hagukumi Dojo
    - School om te studeren

    • Mient 277
  46. Lenie de Bot
    - Koelkastmagneetjes en Kaarsen

    • Perenstraat 69
  47. Marion Sijnja
    - Een GROTE kudde

    • Perenstraat 139
  48. Renι Sijnja
    - Man zoekt schilderij

    • Perenstraat 139
  49. Ronald Dessaur
    - Pixel Hobby

    • Abrikozenstraat 207
  50. Hans, Joop en Renι
    - The Pearls

    • Appelstraat 155
  51. Corien Lievens
    - Mozaοek en kralen

    • Appelstraat 26


Terug   > Home     > Parels 2017